STANDARD wykonania

Domy na osiedlu "Leśna aleja" posiadają dwie przestronne kondygnacje. Dzięki dużym oknom wnętrza są jasne i doskonale doświetlone.

Wszystkie domy na osiedlu „Leśna Aleja” są wykończone w wysokim standardzie. Każdy z nich posiada dwie przestronne kondygnacje, które dzięki dużym i dobrze umiejscowionym oknom zapewniają doskonałe naturalne doświetlenie przestrzeni.

 

Dom zbudowany jest z murowanych pustaków ceramicznych renomowanej firmy Roben. Jest dodatkowo ocieplony styropianem o grubości 14 cm, poddasze ocieplone jest natomiast wełną mineralną 20 centymetrową. Cały dom pokryty jest tynkiem akrylowym.Wizualnie dom prezentuje się bardzo elegancko, a zarazem nowocześnie. Wszystko to jest efektem wykorzystania wysokiej jakości materiałów renomowanych producentów. Dach pokryty jest dachówką ceramiczną firmy Roben.

 

Każdy dom zdobią drzwi wejściowe w kolorze złotego dębu. W tym samym kolorze zamontowano trzyszybowe okna firmy Oknoplast. Wykonane ze stali nierdzewnej balkony dodają industrialnego charakteru, podobnie jak wykonany z kostki betonowej taras.

 

Dzięki dużemu oknu w salonie, które ma zamontowaną roletę elektryczną, wpada dużo światła dziennego. Dom zdobią także zewnętrzne granitowe parapety. Dom ogrzewany jest kotłem gazowym dwufunkcyjnym i grzejnikami rozmieszczonymi na dwóch kondygnacjach. W wiatrołapie, wc, łazience i kuchni zamontowane jest także ogrzewanie podłogowe. Podjazd pod dom wyłożony jest betonową kostką z elementami kostki szlachetnej. A całość działki ogrodzona jest siatką panelową.